| IOANAio9 a întrebat:

am o problema! cand deschid pc-ul nu mai imi apar iconitele(nu tot timpul) si ca sa pot sa intru pe net pe google trebuie sa-i dau in start, iar dupa ce ii dau in start imi apare o chestie unde trebuie sa-i dau "don't send"(ceva de genul asta) si dupa ce ii dau click imi dispare si bara de jos.Stie cineva cum pot sa rezolv problema asta.va rog sa ma ajutati[-o< puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Daca la click dreapta pe Desktop nu iti apare nimic, atunci ai (sau ai avut) un virus. Fie instalezi AntiVirus (daca nu ai) si poate alte programe, fie reinstalezi Windows.

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

F5 sau clic dreapta pe desktop\refresh si apar.

| Kattan a răspuns:

Pai... care problema? Ca nu-ti apar iconitele? Click dreapta -> Arrange Icons By -> Show Desktop Icons.
Dar am impresia ca nu asta este problema ta; nu este cauza, ci doar unul dintre efecte.
Daca nu iti poti da seama de ce se intampla ce se intampla (posibilitatile fiind mai multe), va trebui sa imi calc pe inima si sa-ti recomand un reinstall de Windows (cu salvarea datelor in prealabil, daca doresti asta).

| IOANAio9 explică:

Chestia e ca nu mai pot sa dau click pe desktopsad