| peliican a întrebat:

Scuze de categorie dar am vazut ca asta este cea mai populata...

Am luat ban pe metin2ro ...eram cu Fishbot si m-a prins gm cum pot afla cat timp am ban? sau macar ziceti-mi macar voi daca stiti

4 răspunsuri:
| Andrei95TM a răspuns:

Ban ai luat timp de 20 de anihappy fara dume daca nu crezi intereseaza-te pentru ban se ia 20 de ani de "baneala" happy

| SkittSaysWtf a răspuns:

Uita-te pe forum sau pe site la categoria ban sau utilizatori banati.Sunt sanse ca acest ban sa fie permanent.
Succes!

| TheYoyogabi a răspuns:

Poi cred ca ai ban permanent, ar trebui sa primesti si un mesaj pe yahoo cand iei ban.

| MasterCony a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa. mi-a scris pe email ca banare este permanenta. si eu tot cu fishbot-ul laughing))