| AlexaPytykka a întrebat:

Scuze de categorie
Hey am urgenta nevoie de informati cum blochez un numar de telefon deoarece un idiot ma tot streseaza cu mesajele vulgare si injuraturilesad

4 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Setari - Setari aplicatie - Apel - Toate apelurile - Respingere automata - Lista respingere - si bagi nr celui care te deranjeaza acolo.

by daiiwinking

caramela
| caramela a răspuns:

Pai intri la setari si selectezi setari apeluri, apoi iti apar setarile, te duci la restrictionare apel, apoi apeluri primite, si trebuie sa setezi o parola si apoi urmezi pasii... sper sa reusesti, asa afizseaza la tel meu LG, sper sa iti fie de folos aceasta informatie, o zi bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti bloca doar apelurile. Te sfatuiesc sa vorbesti cu un operator din reteaua pe care o folosesti si sa-i explici situatia. Va rezolva el situatia. Sau, poti sa faci o plangere la politie.

| Aryan_1686 a răspuns:

Practic nu poti bloca sa nu mai trimita sms-uri, singurele alternativa sunt:iti cumpari alta cartela sau il lasi sa tot trimita, dar sa nu ii raspunzi la sms-uri ca o sa oboseasca sa vorbeasca singur