| BlueLifeOfficial a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a prietenului meu si nu stiu ce sa ii fac cadou. Idei? FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| perusita a răspuns:

Ai putea sa-i faci cadou o poza in rama cu voi 2. daca vrei ceva mai clasic poti sa-i iei un parfum, o bratara sau inel de arginthappy. sper ca ti-am fost de folos

6 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

O sedinta de masaj, o cina romantica, o excursie de cateva zile, etc.

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Poti sa ii cumperi niste cd-uri cu niste melodii care ii plac, un tricou sau un parfum

| Maryna78 a răspuns:

Poti sa cumperi doua lantisoare cu jumatati de inimi si pe ele sa scrie initialele voastre. unul sa fie al tau si celalalt al lui sau poti sa-i cumperi o minge de fotbal, un tricou. Tu il cunosti mai bine... O seara buna!

| alessia_7452 a răspuns:

Un tricou personalizat cu ce vrei tu sa scrie pe el

| alee3333 a răspuns:

O poezie pentru el scrisa de tine. merge la femei de ce nu si la barbati?batting eyelashes. Plus ca de banii economisiti outeti merge la un restaurant sau ceva film, nu conteaza doar sa va placa oh go on. succes :*

| romica321 a răspuns:

Sex oral:devil) si asa e voarba de asta pe vreo 2 3 pagini credlaughing funda?