| lawblondy a întrebat:

Se apropie ziua de nume a prietenului meu si nu stiu ce sa-i cumpar... ce idei aveti?big grin

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O clepsidra sa numere clipele care va despart,un breloc Swarovsky,un parfum,un fular deosebit,o bratara de piele daca poarta, un snur cu o ciudatenie atarnata(pentru baieti)!
Mergi la un magazin de cadouri si n-o sa stii ce sa alegi, ideile iti vor veni pe loc!

| JustDeedee a răspuns:

Un parfum cu siguranta i-ar placea sau un lucru legat de voi doi, de care sa-si aminteasca big grin

| TheDeutz199 a răspuns:

I-ai o rama digitala, pe care sa pui o multe poze cu voi doi.