| anonima4all a întrebat:

Se apropie ziua prietenului meu si nu stiu ce sa-i cumpar... el mi-a facut multe cadouri pana acum, dar eu nu prea stiu ce vor baietii si ce cadouri sa-i fac si eu...ma ajutati? va roog

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intreaba-l care e scriitorul lui preferat si ia-i o carte de acesta, eventual intr-o editie eleganta. Nu ai cum sa dai gres cu un astfel de cadou.

mlm
| mlm a răspuns:

Incearca sa gandesti cam ce iar place lui, sau de cite ori a-ti iesit in oras nu ai vazut niciodata sa-i fi placut ceva in mod special? Fa un mic efort si aduti aminte.Succes si distractie placuta.

| DenissaDeea a răspuns:

Un ceas, un portofel din piele, un brelog, o bratara, un tort, un tricou sau o camasa mai speciala, orice crezi tu ca siar dori sa primeasca, succes.

| Irina a răspuns:

Depinde. daca ii place fotbalul ii poti lua o minge de fotbal. daca sunteti de mai mult timp impreuna poti merge la un studio foto si sa ii faci cadou un album cu tine.

| cristina_6456 a răspuns:

Ii poti cumpara un parfum

| ingrijitoare a răspuns:

Cumpara-i un Jepp sa nu-i mai cumperi nici un cadou in viata ta. Ii dai multa munca sa nu se plictiseasca ca doar asa sunt masculii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca o perina cu poza voastra imprimata pe ea!happy Sunt magazine care fac astfel de cadouri, doar duci poza cu voi doi pe un CD, iar ei o imprima pe o perina, iti alegi tu modelul!happy Imposibil sa nu`i placa. E un cadou foarte frumos!

Pussy!:*:*