| anonim_4396 a întrebat:

Se poate muri daca lovesti un baiat intre craci? [ la testicule ]

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca poate muri dar posibil sa ramana cu sechele

| Andandut a răspuns:

Am avut candva o discutie cu prietenul meu legata de acest subiect.Eram si eu curioasa pe vremea aia de aceasta chestie asa ca l-am intrebat. Din cate imi amintesc de spusele lui, daca lovesti foarte tare un baiat in acea zona,poate muri, pentru ca e cea mai sensibila zona la un baiat, dar daca nu il lovesti foarte tare, respectivul se alege doar cu o durere foooooarte nasoala. Deci e naspa pentru ei, chiar daca nu ii lovesti asa tare, pentru ca tot ii doare.

| unknownn a răspuns:

Ce nesimtita esti!

| MioaraParalescu a răspuns:

Am citit undeva ca daca lovitura este destul de puternica da poate muri!

| sorinaalina a răspuns (pentru MioaraParalescu):

La noi la fete doare daca e sa primim una un coaiee si noi de la ei inapoi la noi la fete doare la coaiee putem muri si noi de la o lovitura mai puternica in oua in coaiie

| Latinmoon a răspuns:

Nu dar se aude ca nu e o durere placuta big grin

| Zenit313 a răspuns:

Depinde cat de tare si cu ce il lovesti laughing

| Ramona000 a răspuns:

Nu,dar e bine sa nu faci asta

| VladGH a răspuns:

De murit nu, dar sa mai faca copii precis nu o sa mai poata face happy

| Keith a răspuns:

Depinde de cat de tare este lovit.

| Different69 a răspuns:

Daca il lovesti din fundul gradinii poate face si infarct de la durere happy.

| Terminatorul2 a răspuns:

Deja ma doare crying crying

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Este virtual imposibil ca un barbat/baiat sanatos sa moara din aceasta lovitura, deoarece mecanismul unui barbat s-a dezvoltat a.i. sa reziste socului acestor dureri. De fapt si de drept, creierul uman nu poate rezista la dureri de o intensitate mai mare de aprox. 45 doli(unitatea SI utilizata in masurarea durerii), insa exista doua exceptii: lovitura in testicule si nasterea. Prima cu valori de pana in 60 doli, a doua cu valori de aprox. 57 doli.
Ca sa scurtez putin povestea, daca baiatul respectiv nu are probleme somato-psihice, atunci nu va muri. Insa daca i le vei zdrobi ii vor muri visele la o familie. Daca un asemenea soc este dublat de un psihic slab sau de probleme de sanatate avansate, atunci vor aparea probleme cu creierul si chiar stopul cardiac.
*Nota: pentru o mai buna intelegere a unui dol, o masea de minte cu acces la nerv, sparta si cariata(cea mai dureroasa forma de durere dentara) nu ar trebui sa depaseasca 12 doli, iar durerea pe care o suporta o femeie in timpul nasterii(57 doli) echivaleaza cu undeva in jur de 20 oase rupte... Asadar mai bine nu ii rupi sarmanului baiat echivalentul a 15-20 de oase intr-o singura lovitura, mai bine pune-i o piedica sau varsa-i un shake in caplaughing scapati amandoi mai usor... mult mai usorbig grin

| diaadb a răspuns:

Nu chiar, dar nici bine nu e. depinde cat de tare a fost lovitura, sunt dureri destul de maaaari ff mari.

| edytZzza a răspuns:

Intreaba-l pe taicato.

| clicksnap a răspuns:

Da poti muri. Imagineaza-ti ca lovesti un baiat in ****. Daca esti fata, probabil ca te snopeste in bataie. Daca esti baiat, te spanzura!

| CAntoniaKarla2904 a răspuns:

Nu, doar exista sansa sa ramai tu fara copii laughing)

| madalina87elena a răspuns (pentru CAntoniaKarla2904):

La o lovitura primita cu putere la coaiee poate muri si fata si baieatu dar mai ales un baieata

| madalina87elena a răspuns:

Normal daca e sa fie lovitura puternica si la noi la fete daca e sa primim o lovitura cu putere la coaiee putem sa murim