| anonim26262 a întrebat:

Se poate ramane insarcinata daca prezervativul se rupe in timpul actului dar ejaculare in afara vaginului?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si ce raspuns sa dam fata de acesta intrebare?
in mod normal nu se poate daca ejacularea este exterioara

| Violleta2022 a răspuns:

Prezervativul se poate rupe doar dintr-un singur motiv: este prea mare/larg pentru penisul baiatului, motiv pentru care se rasuceste pe cuc in timpul sexului, se intinde la maxim si pocneste.

Prezervativul trebuie sa aiba masura perefcta pentru penisul baiatului, intrand greu pe penisul erect, fara sa faca falduri sau cute, stand precum pielita de la salamul de sibiu, pe salam.

| alexandruion6w3yr037rewgklgfvbșvbv a răspuns:

Cum era cu logratimii?