| FilosoficAthoughts a întrebat:

Seara unica! what's wrong with me? de cand ma stiu si am constientizat treaba dintre baieti si fete am obiceiul prost sa ma indragostesc de cine nu ar trebui sau sa cred ca persoana respectiva m.ar place dar nu indrazneste sa-mi spuna.un profesor, coleg, amic sau pe vreunul care.l surprind ca se uita la mine sau imi acorda putina atentie sau ma lauda sau interactionez mai rar sau des etc. Am patit.o cu unul credeam ca ma place i.am aflat nr de telefon i.am trimis mesaje frumoase el a crezut ca.l iau la misto si cand i.am propus sa ne vedem mi-a spus sa.l las in pace altceva nu a zis. Zdrobitor nici n.a stat la discutie. Cand ne mai intalneam imi era o rusine.sa fi fost timid? nu m.a placut? sunt singura si ma agat de fiecare. Il plac pe cel care poate nici nu ma observa si nu.mi dau seama cine ma place cu adevarat.

Răspuns Câştigător
| AndreeaAS a răspuns:

Sincer si eu ma indragostesc de persoane nepotrivite. laughing
Eu zic sa astepti persoana potrivita, chiar daca nu iti place la inceput poate ca dupa ce va veti imprieteni mai bine o sa te indragostesti de acea persoana.
Cat despre ce ti s-a intamplat... Nu prea cred ca te place sau cum ai zis tu, poate a crezut ca-l iei la misto si nu a vrut sa se faca de ras...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate omul chiar a crezut ca faci misto. Trimite-i niste poze in care esti goala, sa vada ca esti serioasa. Intalneste-te cu el si spune-i ca nu ai lenjerie. Fa-l pe om sa inteleaga ca il placi.

Pe de alta parte, poate esti urata. Trebuie sa iei in considerare si chestia asta.

| DiiiaDy a răspuns:

Hei,nu te panica momentele astea fac parte din viata ta,peste cativa ani iti vei aduce aminte cu drag de ele, tuturor ni se intampla sa ne indragostim de persoana gresita, toti suferim si toti plangem, incearca sa nu mai pui suflet, sa fi putin mai indiferenta si sa nu te mai arunci asa repede intr-o relatie.Mai intai discuta cu acel baiat, cunoaste-l si dupa vezi daca are rost si daca vrea sa formezi un cuplu cu el. Sper ca ti-am fost de folos :*