| mihai_1529 a întrebat:

Selena gomez este cu jastin bieber?

23 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Cu ce te ajuta daca stii?

| GdX a răspuns:

Snoop Dogg

| Georgiana_4310 a răspuns:

Justin Bieber, logicwinking

| traficanta a răspuns:

Jastin? Cine e ala?

| IepurashRocker a răspuns:

Nu, ei sunt doar prieteni.

| Dayana95 a răspuns:

Nooo:O

| Bulinăăă a răspuns:

Se scrie justin bieber si nu este cu selena!laughing

Limba asta engleza!

| Bulinăăă a răspuns:

Anonim a avut dreptate selena a fost cu nick jonas de 2 ori tongue!

| Creioane COlorate:)) a răspuns:

Nu...si cine a dat raspunsul anonim selena homez nu este cu nick jonas...

| BabalGam a răspuns:

Nu, daca ar fi s-ar scrie in ziare :,, frumoasa si bestia''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu sunt impreuna. JB a placut-o dar acum zice ca e plictisitoare :d. Apropo : Selena e cu Nick Jonas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dragule este fratele ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Nu sunt impreuna! Sunt doar prieteni.Prieteni foarte buni.Si intr-adevar, Selena Gomez este cu Nick Jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Se scrie Justin Bieber.
2. Nu! Desi J. B. si-ar dori...
3. Si pe 22. 07. 2010 e ziua Selenei Gomez!, cu o zi inaintea zilei mele de nastere, ziua mea e pe 23. 07. 2010, si apropo... S. G. inplineste 18 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar mi se pare ca au fost

| andrutza_5118 a răspuns:

Nu! nu este! a si poate vroiai sa zici justin bieber nu jastin!

| x3Lizz a răspuns:

Nu. el zicea ca e fata visurilor lui dar acum nu ii mai plc.btw e single!

| mdeex a răspuns:

laughing...Ce-i cu voi baa? Selena gomez e varmea dreapta.eu sunt din sua dar momentan m-am mutat in romania.si da este cu justin bieber si da a fost si cu nick jonas dar foarte putin timp si nu a fost cu nick de 2 ori

| mdeex a răspuns:

Laughing...Ce-i cu voi baa? Selena gomez e varmea dreapta.eu sunt din sua dar momentan m-am mutat in romania.si da este cu justin bieber si da a fost si cu nick jonas dar foarte putin timp si nu a fost cu nick de 2 ori

| mihai_1529 explică:

Da este cu justin nu cu jastin!

| alexa22_1504 a răspuns:

Nu stiu sigur pentru ca ce poti sa mai crezi acum?