| GaluRobertFabian a întrebat:

Justin Bieber este cu Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| thereforyou a răspuns:

Ma pis pe fata lor.

11 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Numai ei stiu ce e intre ei. Nu's fana a copilasilor care se lanseaza peste noapte in industria muzicala asa ca nu stiu ce fac ei insa orice se poate intampla iar ei sa declare contrariul din N motive.

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Ai gresit categoria in primul rand si Selena nu este impreuna cu beberonu ala sunt doar amiciwinking

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Si faza daca ar fi impreuna poate fi doar o barfawinking

| Dolllx14 a răspuns:

Nuu` straight face laughing sunt doar prieteni se afiseaza mult impreuna dar sunt doarrrr ~ prieteni ~ :p fundabig grin?

| MyWorld a răspuns:

Desi pozele spun altceva, Justin a declarat ca nu este nimic intre el si selena. Desigur ca nimeni nu il obliga sa spuna intotdeauna adevarul, deci poate fi o minciuna.
P. S.: Nu cred ca este treaba noatrea sa ne bagam in vietile lor. Eu unul nu cred, dar u crezi ce vrei:p

| MEMO a răspuns:

Thereforyou are dreptate.
Sa ma pis pe ieiwinking

| cagulatu a răspuns:

Idem ThereForYou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.selena de curand a declarat ca sunt doar prieteni nimic mai mult.

| andra4u a răspuns:

Sunt pe mami lor oh go on.

| Elyy_1788 a răspuns:

Pfff...
a fost...
acum nu mai e
:X:X:X
Si adv alexa 21: daca tot i-ai dat funda lu` asta care nu ti-a spus nici o informatie dc ai mai pus intrebarea...laughing
straight face

| alexa21_7276 a răspuns:

Daca tot ai dat funda unei persoane care nu te-a dat nici o inf dc ai mai pus intrebarea