| notyourcutiepie a întrebat:

Selena Gomez si Nick Jonas mai sunt impreuna?

Răspuns Câştigător
| alexandratudor15 a răspuns:

Ei neaga, asa ca nu mai sunt.

53 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Doar ei stiu chestia asta.Amandoi neaga ca ar fi impreuna.Selena spune ca e prea tanara si prea ocupata sa aiba relatii.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Oricum s-a raspuns la intrebarea asta, sau aproape la asta nu demult pe TPU la adresa
http://www.TPU.ro/......reuna.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei neaga asta, dar eu am vazut tot felul de clipuri care erau afirmative.eu cred ca sunt impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt impreuna.am citit eu in revista bravo ca s-au despartit si pe net.cica motivul e programul fff incarcat al lui nick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt impreuna deoarece selena e fosrte ultra mega urata si nick e un superb e prea bun pentru ea:X:X:X:X:X:X
il iubesc pe nick jonas:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena ii naspa rau ma enerveaza la culme pe cand Nicklove strucklove strucklove strucklove struck ii un inger ii atat de dragut il adoooor.am citit in multe reviste ca nu mai sunt impreuna deci cred ca nu mai sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, sigur nu mai sunt iompreuna s-au despartit acum i luna si stiu sigur ca am vb cu nick pe messenger si er ft mohorat si la intrebatv de ce e asa mohorat si el a zis ca s-a despartit de selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei au fost impreuna dar s-au despartit ca cica selena s-ar fi sarutat cu altul! nu stiu daca e adevarat dar impreuna nu mai sunt! oricum e super bine asa! nu pot sa o sufar pe fitoasa aia micaphbbbbt! si se mai zvoneste ca nick si miley ar vrea sa se impace!:X:Xis supercool!winkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie...eu cred ca nu mai sunt impreuna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt lool cred ca nick este cu miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! ce bine! ca pe mine ma enerveaza selena! si nu vreau sa se impace nici cu miley!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, fiind ca nick o iubeste acum pe miley cyrus din asta i-a dat inelul de logodna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nick e urat, selena e frumoasa foc i-ar sta bine cu andrew seeley love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai sunt impreuna pentru. ca se iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mai bine sa fie cu Miley Cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu mai sunt impreuna. Orcum miley este mai desteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena si nimic te rog toata lumea stie ca nu mai sunt impreuna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt amandoi foarte frumosi si le sta bine impreuna, dar numai ei stiu asta nu trebuie ca noi, oamenii simplii sa ne bagam in viata intima a vedetelorkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca nu pentru ca selena este o bagacioasa enervanta se baga peste tot ca musca in kakat ea:i-a despartit pe nimic si miley nimic este fain destept iar ea e frumoasa dar proasta miley e frumoasa desteapta are corp frumy se potriveste de minune cu nimic jona si i-ar sta bine cu numele de miley jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt dar le statea bine impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...nu cred deaorece daca ar fi impreuna ar spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca mai sunt in preuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ipreuna in luna asta s-a despartit de miley si sa idragostit de nick