| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt Nick Jonas si Selena Gomez impreuna?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

ca sa intrebe altii pe TPU.ro... am si eu o intrebare-''ce-ti pasa de ce sunt impreuna?'' pe noi nu ne intereseaza nici macar ca sunt impreunalaughing

128 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu stiam ca sunt impreuna dar am citit si se pare ca desi prin iulie, august anul trecut negau orice fel de legatura, acum lucrurile s-au schimbat:
"Relaţia lor este încă la început, dar se pare că sentimentele sunt reale, iar cei doi au de gând să îşi dedice cât mai mult timp unul altuia."
Vezi un articol despre ei si alte cupluri celebre la adresa
http://www.acasatv.ro/......-care.html
Oricum asta nu te impiedica pe tine sa visezi la el... :)

| flaviak a răspuns:

Pt k se iubest :p

| Swabia a răspuns:

Pai... ce ar fi sa ii intrebi pe ei? ...Sigur iti da un raspun concret!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca sunt impreuna deoarece sunt frumosi amandoi si se potrivesc de minune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se potrivesc laughing este mai dragut nick decat selena dar asta este partea a II-a laughing se zice nca nu se mai inteleg...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cum dc sunt impreunalaughingpentru ca se iubesc si...se iubesc... iubirea e frumoasa dar cateodata ne raneste ff mult...tridth sad sigh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat nick neaga totul si nu cred ca au f impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt ca se iubesc...nu? cand doi oameni isi impartasesc iubitre sunt impreuna...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nick si Selena nu mai sunt impreuna deoarece selena s-a indragostit de Shia La Beouf si i-a spus acestuia ca este libera in timp ce era cu Nick si din cauza asta sau certat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt ca sunt amandoi frumosi si inteligenti se potrivesc oricum nick e cel mai dulce

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca se plac!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nick cu selena nu se poootrivesc. selena este o oaie ragusita iar nick cel mai dragut.categoric nu se potrivesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi da cineva id lu nick jonas ca il iubesc cel mai mult si vreau sa ma bat cu7 elena gomaz si stiu o prietene care este de acord cu mine, elena gomez este frumoasa dar sa fim seriosi poarte silicoane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt ca ei doi se potrivesc si daca ei se inteleg bine de ce sa nu aiba o relatie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu mai sunt imreuna s-au despartit nu eti auzi si oricum nu se stie dek au fost mpreuna. pppppwpppppp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ptr ca sau placut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nam nu se prea potrivesc ea e o mataita si nici macar nu are voce ea s-a lansat prin serialul ei tampit isa nic are ureche muzicala canta la o multime de instrumente si e super de treaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nam nu se prea potrivesc ea e o mataita si nici macar nu are voce ea s-a lansat prin serialul ei tampit isa nic are ureche muzicala canta la o multime de instrumente si e super de treaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar n-am nu se prea potrivesc ea e o mataita si nici macar nu are voce ea s-a lansat prin serialul ei tampit isa nic are ureche muzicala canta la o multime de instrumente si e super de treaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nick o iubest si o va iubi mereu pe selena. am fost la unul din concertele lor in bulgaria si cu mult noroc i-am intalnit. cu multa rusine l-am itrebat pe nick de ce selena si el a zis pentru ca este o persoana buna si isi vede de treaba ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca sa iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca se iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt ca asa trebuielove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai sunt impreunawhew!! Selena: - o fiytzoasa, care habar nu are sa cante, si foarte foarte netalentataphbbbbt.Nick: - un tip dragut, cu voce, si foarte talentat!happyhappy:*:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiindca vrea sa-i faca lui miley in ciuda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt k sunt ambii foaarte draguti si se potrivesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce bine imi pare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii iubesc pe cei de la jonas brothers si pe selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentu ca se plac!