| adina_6125 a întrebat:

Serus:*sunt foarte suparata.ieri am fost la un party si o fost si baiatul pe care il plac si el se dadea la o prietena de-a mea si o fata i-a spus ca imi place de el si de atunci pana o plcat nu mo bagat in seama si cand vorbeam cu el se purta urat. am jucat adevar si provocare si am fost provocata sa il sarut si el o zis ca nu vrea(de obicei cand jucam si trebuia sa il sarut sau sa ma sarute ma saruta fara sa comenteze).

azi dimineata m-am certat cu cea mai buna prietena a mea si mi-am ous la stauts sad si cand ai intrat el mo intrebat ca de ce is suparata si i-am spus ca nu conteaza si l-am intrebat ca ce il intereseaza pe el si o spus ca il intereseaza si ca ce are daca i-o spus fata aia ca il plac ca asta nu schimba nimic intre noi ca suntem prieteni foarte buni si m-a intrebat ca daca vreau sa ies cu el afara si i-am spus ca nu.

... ce credeti ma place si nu vrea sa imi spuns? o vrut sa ma faca geloasa? ce sa fac mai departe? DAU FUNDITAbig grin

4 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Ca sa spunem ca a vrut doar sa te necajeasca, ar fi un raspuns finut si prea delicat pentru atitudinea lui. Sarutul face parte din jocul dragostei. Daca nu a vrut sa o faca trebuie sa-ti dea de gandit. Cred ca niciodata nu te-a placut cu prea multa pasiune. Este un aventurier inca in cautare. Cred ca ar trebui sa mergi pe drumul tau, dar fara el... Sper sa nu fie prea dureros raspunsul, dar de la rece, asa se percepe. Iti doresc sa fii iubita cu adevarat.

| andreea_9470 a răspuns:

Nu cred ca te place. deci daca trebuia sa te sarute la adevar sau provocare, daca te placea te saruta sigur. cred ca profita de situatie, nu? daca zici ca inainte te saruta fara probleme, dupa ce i-a spus prietena ta ca il placi a spus ca nu vrea. poate nu vroia sa-ti faci iluzii cu el. poate i-a parut rau ca a vorbit urat cu tine si de aia te-a chemat afara sa va impacati, dar nu vrea sa-ti fie mai mult de prieten. in orice caz, nu e totul pierdut. poti sa incerci sa il cucerestwinking

bafta:*

| RoxAnana a răspuns:

Cred ca vrea doar sa fie un prieten bun... iar de placut nu cred ca te place.ci doar daca vrea sa te sarute o face fara sa zica nik.asa ca ai grija la comportamentul sautongue

| pinkrulz1994 a răspuns:

1.invata sa scrii
2.astea is copilarii...nu pune la sufletwinking