| Andrei123w a întrebat:

Sexul anal neprotejat cu ejaculare in anus, ce boli se pot lua cum le poti preveni medicamente ceva, etc?
Daca gen ai un sistem imunitar bun ajuta sau...?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prin sex anal neprotejat se iau absolut toate bolile cu transmitere sexuala: SIDA (HIV), sifilis, gonoree, clamidia, HPV, herpes, negii genitali samd.
Prevenirea se poate face NUMAI cu prezervativ.
Medicamentele nu pot prevenii contaminarea cu boli contagioase sau cele cu transmitere sexuala.
Sistemul imunitar nu poate lupta impotriva acestor boli mortale, precum HIV, sifilisului, gonoree samd.

| sofisis a răspuns:

Nu exista nici un medicament pe care sa il iei pentru a preveni bolile cu transmitere sexuala. Si prin sex anal neprotejat poti lua absolut toate BTS.

| ywar a răspuns:

Prin sex anal poti lua mai repede boli cu transmitere sexuala decat prin sex normal (vaginal).
Nu inteleg ce e atat de placut in sexul anal. Chiar nu inteleg. Nu am facut niciodata sex asa si am o varsta. E o abordare a vietii sexuale...

| Andrei123w explică (pentru ywar):

Primele 2 runde o sa fie mai meh ca pana te obisnuiesti, dupa devine placut depinde acum si de persoana daca poate suporta prima oara ca e si putin o durere bine acum daca folosesti lubrifiant mult la inceput o sa fie cu mult mai placut, viata e scurta incearca lucrurile care te fac curioasa ca dupa mori si nu mai faci nimic din ce aveai pe lista nu sti cand iti vine "ora"

| Crackman a răspuns:

Hiv,sida din astea care nu prea ai ce medicamente sa iei pentru ele.