| alexandruanghel a întrebat:

Sexul este acelasi lucru ca masturbare? Adica cand intra in vagin penisul se decaloteaza, iar cand iese din vagin se recaloteaza?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Oarecum.
Şi Loganul, şi Rolls Royce-ul sunt autoturisme. Dar senzațiile când intri în ele diferă enorm...

| Emilian65 a răspuns:

Sexul este diferit de masturbare.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, preputul se misca aproximativ la fel. Depinde si de largimea vaginului. Despre efectele uneia sau alteia... au spus-o ceilalti.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu e acelasi lucru, senzatia e diferita si mult mai placuta cand faci sex.

| Krax256 a răspuns:

Daca ai vagin de silicon atunci da, e acelasi lucru, sau cu o gonflabila. Dar iti recomand sexul cu o femeie si o sa vezi diferenta.

| alexandruanghel explică (pentru Krax256):

Sunt virgin, am 14 ani nu am incercat niciodata sexul cu o femeie. Era doar o curiozitate.

| Krax256 a răspuns (pentru alexandruanghel):

Nu te grabi, ai timp destul sa afli.

| CATAROMANI a răspuns:

Da dar cu ce ai facut masturbarea? Sau daca ai facut masturbare sau sex dar este acelasi lucru sa nu ramai in sarcinatalaughing