| Anonimul224 a întrebat:

Sfaturi pentru un baiat daca urmeaza sa-si piarda virginitatea? Cum sa "nu-mi moara la intrare"? Cum sa rezist mai mult(ca se spune ca prima oara baietii nu rezista nici 2 minute).Nu stiu, spuneti orice sfat pe care-l considerati folositor

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

Lasa lucrurile sa mearga firesc. E ok indiferent de cat de mult rezisti. Dupa prima ejaculare, mai astepti cateva minue si se ridica din nou si vei rezista mai mult. Daca acea fata te judecat si rade de tine ca ai ejaculat prea repede, atunci nu este ceea ce trebuie. La fel si tu, sa nu vii cu pretentii absurde daca ea nu vrea sau daca vezi ca nu poate sau o doare. Ca sa va simtiti bine, lasati lucrurile sa mearga de la sine, indiferent de cat de mult sau putin dureaza.

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Stiai că prezervativul te apără 80 % de boli cu transmitere sexuală pentru că se iau prin sangem sunt suficiente două zgarieturi poate chiar de la prezervativ.
Eu sunt etern recunoscătoare sotului meu că a refuzat toate ofertele anterioare pentru că a dorit să păstreze totul pentru soția lui. Prima experiență sexuală se inprimă profund in creier și in suflet, nu e doar o experiență fizică si si una spirituală dacă mai incepi si cu prostirtuate sau peroane cu trecut generos ei si dracii lor ( depresie, nervi etc) si poate și BTS,
O prietenă doctorită a surorii mele s-a căsătorit virgină dar sotul avea BTS si imediat i-au apărut mancărimi și bube, a divortat după 4 luuni si s-a tratat 2 ani cu 10 medicamene pe zi ca săscape de simprome.
Virginitatea e darul primit de la Creator ca să fie dăruit numai partenerului de căsatorie.Noi am citit inainte ocarte despre viața intimă in căsatoria crestină, unde se explicatu pelarg toate lucrurile și suntem incîntati că această minune ne leagă numai pe noi, nu avem amintirim, filme in capm gelozii legate și de altii, frică de bts, etc.

| Cavaler001 a răspuns (pentru ania):

Sa înțeleg că și tu ai fost virgina?
Felicitari, ce pot sa spun. Sper să fiți fericiți împreună. Toți copiii din poza sunt ai voștri?

| SuNaM a răspuns:

Nu contează că ți dai drumul imediat. Aștepți 15 minute și o iei de la capăt. sau faci și tu un oral..doar sa termine domnișoara.

| vasileparnaie a răspuns:

Pai ii canti un tatal nostru si nu moare

| Mda01 a răspuns:

Din pacate unele lucruri vin doar cu experienta, de exemplu: e imposibil sa conduci o masina daca nu inveti inainte cum se face.

| ok1345 a răspuns:

Conteaza fata in primul rand, oricat de neîndemânatic esti daca ea chiar te iubeste nu pleaca pentru astfel de nereusite si mai ales daca e la fel de virgina ca tine.
Nu te mai gandi ca nu o sa reusesti, elibereazate de gandul asta
Si sincer eu nu ti asi recomanda decat dupa casatorie da ma rog ideea e sa iti asumi raspunderea!