| anonim_4396 a întrebat:

Si ajung sa scriu din nou... aceeasi problema cu excitatul
Penisul imi intra destul de greu in stare de erectie dar cand nu sunt stimulat se,, culca,, foarte repede ceea ce imi creaza probleme
dar cea mai mare problema... nu ma excit calumea
fac sex si o ora jumate fara prezervativ si tot nu ma excit
ca sa numai spun cu prezervativ oh go on
am facut`o cu prietena pana acum de cel putin 5 ori si totusi nu am ejaculat nici macar odata
ultima intamplare a fost cu prezervativ (tin sa precizez ca s-a rupt unul praf si mi-am dat seama dupa vreo 5 - 10 minute)
acum va dati seama ca fiind constient ca ma excit foarte greu mi se moaie foarte repede si mi se ridica relativ greu uneori nici nu-mi arde de sex
i se mai intampla ceva?
ce ar trebui sa fac?
astept cat mai multe raspunsuri

4 răspunsuri:
| bogdan74688 a răspuns:

Incearca sa mai schimbi ceea ce faci cu prietena, in caz ca a intervenit monotonia. La 17 ani nu cred ca mai sunteti atat de pudici, deci ati putea incerca ceva putin mai pervers; o fantezie, sau o dorinta mai veche. Incearca fanteziile ce iti apar cu alte fete, sa le aduci la realitate, facandu-le cu prietena ta. Nu spun sa te gandesti la altele cand faci dragoste cu ea, ci doar fantezia. Nu sunt sigur ca este indicat, dar poate are efect daca adaugi un pic de adrenalina actului sexual - incercati in locuri publice/interzise. Nu e garantat 100% dar merita incercat.

| Petru_7202 a răspuns:

Ai vreo fantezie sexuala? Spuneio si prietenei tale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Labajistule

| AGG a răspuns:

Incearca si tu sa nu te mai masturbezi inaintewinking laughing)