| anonimaa a întrebat:

Simt ca innebunesc! baiatul pe care il iubesc si care ma iubeste s-a schimbat complet. dupa o saptamana in care ne'am cunoscut si am stat impreuna in concediu, messengreu' a ramas singura cale de a comunica insa, el s-a schimbat complet. de fiecare data cand il bag in seama imi reproseaza ca nu ma poate saluta el mereu, ori ca nu ii acord atentie, ori ma ia cu expresii gen: wow ma bagi in seama! nu inteleg de ce face faze din astea si apoi...nu vorbim foarte mult pe messenger deoarece dupa ce el m'a bagat in seama de vreo 3 ori si nu i'am raspruns pentru ca aveam treaba, el de fiecare data cand il salut imi face faze aiurea si ma face sa plang. este mai mic cu un an decat mine si cred ca este cam imatur, insa stiu ca ma iubeste dar nu stiu cum sa'i spun sa nu mai fie asa sau cum sa ma schimb eu deoarece nu imi vreau sa sufar si stiu ca si el sufera... VA ROOG! fundita

5 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Cea mai buna solutie de a rezolva problemele astea e numai prin discutiiwinking

vorbeste cu el si spune-i tot ce simti
ca il simti schimbat.
intreaba-l ce s-a intamplat?

sunt sigura ca daca va iubiti o sa rezolvati singuri problema.
ai grija si tinema la curent te rog :*

| zalisa a răspuns:

Spune-i şi lui ce te doare.
Dacă va întelege înseamnă că te iubeşte,
dacă nu...
uită+l.
Da` n-are telefon, de ce nu vă sunati?
N.ar fi mai simplu aşa?
Bze.

| Pregnant a răspuns:

Din ce am inteles, el joaca WOW... Acel joc este un adevarat drog. Si eu am jucat 4 ani (si cu ajutorul domnului m-am lasat) si am avut probleme cu iubita, prietenii, familia. Ar trebui sa incerci sa te dai iarasi pe langa el cand il prinzi pe afara.

| komunistu a răspuns:

Gandeste-te daca il iubesti sau doar esti indragostita de el. poate asta e felu lui de a fi. probabil s-a simtit respins, desi i-ai explicat ca nu e asa.

| roocsy_7763 a răspuns:

Spune'i ce crezi, da spune'i asta fata in fata nu pe mess sau la telefon si apoi fi putin indiferenta happy va vrea sa ajunga din nou la inima ta, va simti ca si tu te'ai schimbat si va vedea cum e happy. sper sa fie bine love struck si ca te'am ajutat :X fundita?!batting eyelashes