| MayaDaya a întrebat:

Simt ca s-a racit de mine, si nu stiu de ce. Cum sa-l fac sa fie mai apropiat de mine? Nu ma mai suna deloc, si ma gandesc deja ca are pe alta.Nu suntem intr-o relatie, dar tin la el mai mult decat la mine iar el simte asta. Am un sentiment ciudat doar cand ma gandesc ca lui nu ii pasa delooc de mine. Imi reproseaza mereu ca nu-l sun, iar cand il sun, vorbim 3minute, si se plictiseste " bine... vorbim mai tarziu"; iar "mai tarziu" inseamna de multe ori zile intregi. sad ce sa fac sa nu mai fie asa distant de mine?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Unele relatii se sfarsesc inainte de a incepe. Pur si simplu nu merg. Voi v-ati intalnit pana acum?

| MayaDaya explică (pentru neutrino):

Da, ne-am intalnit de vreo 4 ori, doar de Craciun si vara, in vacanta(de vreo 3ani)... o zi, iar apoi orice legatura se rupea.

| Mozurov a răspuns:

Iesi in oras cu el. Faceti chestii impreuna care va fac pe amandoi sa va simtiti minunat.

| 97gaby a răspuns:

Pei drept sa-ti spun daca nu sunteti intro relatie nu poti sai reprosezi ca are pe alta...dar daca tii la el foarte mult ar trebui sa-i spui asta, pentru ca poate ca nu mai e chiar asa sigur sau poate chiar a intalnit pe altcineva...in orice caz ar trebui sa discuti cu el fata in fata si sa-i spui tot ce simti, ca tu il iubesti si ca ai vrea sa fiti impreuna. poate si el simte la fel, si poate nu a avut decat o perioada mai proasta.dar e important sa-i spui tot ce ai pe inima.happysper ca te-am ajutatbig grin