| anonim_4396 a întrebat:

Sm o colega pe care o plac, si vreau sa stiu daca si ea ma palce. Cum imi pot da seama? Vorbim mult pe mess, noaptea prin mesaje telefonice(nu despre noi, nu daca o plac sau alte chestii din astea ), ii scanez anumite teme, si ea mie. Dar intr-o seara m-a intrebat printr-un mesaj :"anul trecut ma placeai? "
Eu i-am zis ca da, apoi ea:"iar acum pe cine"?, eu:"tu vrei sa afli cumva daca te mai plac?", ea:"nuuuuuu! lol, doar asa din curiozitate", eu i-am zis ca inca o mai plac si ca poate intr-o zi ma va placea si ea pe mine, apoi ea:"da poate, oricum cu tine ma inteleg cel mai bine dintre baietii din clasa". Ce credeti, ma place? Dc? Mi-a transmis vreun indiciu ca ma palce in tot ceea ce v-am povestit si v-am spus mai sus? Am uitat sa va zic ca si eu am intrebat-o daca place pe cineva si ea a spus ca deocamdata nu place pe nimeni(daca asta e de folos).

Răspuns Câştigător
| Gess1 a răspuns:

Draga danny1998 daca stie deja ca o placi si daca nu a zis nimic pana acum inseamna ca ori e foarte foarte timida ori te place. oricum, cand iti vorbeste uita-te in ochii ei cu dragoste si zambeste-i.fa-i avansuri dragute nu obraznice si dure. daca nu merge asta incearca s-o ignori putin timp si sa mai stai si cu prietenii tai.eu sunt sigura ca te place dar ea asteapta sa faci si tu ceva.si nu uita ca fetelor nu le plac baietii duri ci doar cei sensibili si timizi dar nu exagera cu asta! poti sa-i dai un trandafir cu un biletel! dar dail personal! mult noroc!

2 răspunsuri:
| Noreasontosimle a răspuns:

Da normal ca te placehappy fa ceva, ea asta aseteaptahappy ti-a dat deja de inteles.big grin bafta

| elenat a răspuns:

Cred ca ti-a dat un raspuns direct
dude te place! doar trebuie sai tragi atentie nu numai pe mess dar si in real poti sa ii dai o intrebare la mate de exemplu si sa o rezolvati impreuna! sau ceva de genu acesta
nu pierde timpwinking