| GulDan a întrebat:

Spuneti-mi niste siteuri de intalniri si matrimoniale sa gasesc si eu fete...

Dar sa fie pe bune va rog! Ma simt singur sad

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite un top: http://www.trafic.ro/....../saptamana

| RAY a răspuns:

Sunt isi fac un top sa spun asa am facut exprimente
rezultatele au fost cand am pus anunt pe publi24 mau sunat cateva fete da costa sa pui anunt,pe olx nu exista matrimoniale, pe omegle sunt multe tinere seriozitate find mica, pe apropo chat la fel multi roboti, pe alte site urii am observat multa reclama, robotii care imi dateau mesaje sa ma promovez am auzit ca sentimente e ok nu mi-am facut cont ca e cam scump in fine, am trimis multe mesaje pe unele site urii zero raspuns, in realitate sunt agenti care se ocupa de asta exista un fel de intarniri in care fata trebuie sa aleaga din mai multi barbati, eu recomand trafic.ro categoria matrimoniale
real e greu pentru ca nu poti opri o fata pe strada hai sa vorbim, in club se poate lasa cu bataie cum fizicul conteaza foarte mult trebuie sa ai poze frumoase la profil, daca ar fi sa investesti eu as recomanda sentimente, publi24, cuplari.ro vezi topul 5 pe acel site multa bafta, apropo placere.ro se ocupa cu sexul sa stii

| GulDan explică (pentru RAY):

Ai dreptate man si eu am testat cateva dar nu ma ajuta pur si simplu nu ma baga in seama. Am folosit badoo si chesti asemanatoare.
Eu arat ok fac si sport...ok nu stiu sa ma comport cu o fata dar de ce se iveste foarte rar sa vb cu cineva..de multe ori am impresia ca sunt blestemat.
Si faza cu in viata reala ai dreptate...si oricum nu am curaj eu sunt o fire timida de fel.

| RAY a răspuns (pentru GulDan):

Tu macar recunosti man ca esti sincer apreciez asta isi recomand sa citesti o carte, sa vezi un film, documentar http://dezvoltarea-personalitatii.blogspot.com/

ieri la ora asta am fost la o familia fata era paralizata era tanara sti ce ma uimit? ca totusi avea vise, dorinte, scop, sti cate persoane ar vrea sa fie ca noi? ma bucur ca faci sport, nu e usor sa agati o fata pentru ca cum sa te bagi cu una straina in seama nu isi va raspunde in veci sau te va injura

| kilariregalia a răspuns:

Da pai pentru asta trebuie sa te descurci singur ca nu prea cred ca o sa te ajute doar un site, ca daca intalnesti o fata acolo si poza ei arata frumos nu te amagi singur pentru ca i realitate s-ar putea sa fie o baba fara dinti sau, ceva de genul