| nutzu' a întrebat:

Spuneti-mi si mie cantaretul/a preferat/a al/a vostru/voastra.
Cel care are acelasi cantaret preferat si de mine si e primul cu acel raspuns primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| ina a răspuns:

Mie imi plac Three Days Grace si Avril Lavigne...si Rihannahee hee
Tie? Play & Win, Deep Centralthinking

24 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

RZA, Method man, Red man, DMX.Xzibit.Snoop Doog. Dr. Dre.
Am ghicit vreo unu? nu!? nasol, alta datawinking

| SweetCandy a răspuns:

Maroon 5, linkin parcabig grin

| Georgiana2905 a răspuns:

Iubesc LARA FABIAN. Iubesc tot ceea ce inseamna ea...de la gesturi, la felul in care canta... iubesc tot...

| Ana a răspuns:

Andra, dj project, david guetta, morandi, trupa zero, robbie williams etc...

| Munchkin a răspuns:

Fundiţe-n sus, fundiţe-n jos...SHEESH! straight face

| Instinkt a răspuns:

Eminem

| JoJo a răspuns:

Lee Ryan...stiu[putini au auzit de el dar eu il adorbig grin]
In primul rand k are o voce de invidiat si in al doilea rand arata si binehappy
A fost in formatia Blue daca te ajutatongue

| nutzu' explică:

Daca nimeni nu a spus hotarat Rihanna a trebuit sa dau fundita unei persoane care a fost putin nehotarata dar macar a fost printre primii... felicitari ina!
nu stiu cum rihanna nu prea are fani in romania dar pentru. mine este un incontestabil number one.

Ascultati cateva melodii de pe youtube cum are fi :

Unfaithfull;
Rehab;
Disturbia;
Shut up and drive;
Rescue me;
Don't stop the music;
Umbrella;
si multe altele...

| CenturyChild a răspuns:

Tarja Turunen, Anette Olzon si Fergie big grin

| ina a răspuns:

Adevarat? Multumesc diegojuve :*. Ei bine, eu ador Unfaithfull, Cry, Disturbia dar bineinteles ca si celelalte imi plac mult.Sincer,chiar nu m-am gandit ca iti place Rihannahee hee.

| Gabry a răspuns:

Michael Jackson, Bill Kaulitz si Taylor Swiftbatting eyelashes am spus trei, dar n-are nimicbatting eyelashes

| antonius74 a răspuns:

Lady gaga, mattafix, eminem, nick kamarera, kelly clarkson, britney spears. am ghicit? big grin

| sunt_fericita a răspuns:

Cristina Rus...

| mikey a răspuns:

Rebelde, lady gaga

| missME a răspuns:

Romeo fantastik :X:X
hai recunoaste ca asta este nu? nu? nu?batting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes

| Daddy_9411 a răspuns:

Justin timberlake

| LiveInColour a răspuns:

Flo-rida puya akon claudia cream jordan sparks lady gaga michael jackson... multi multihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preotul de la biserica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ne un ajutorbatting eyelashes

e din Romania sau nu?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mr juve

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stefan bacina junior

| giulya33 a răspuns:

Nick Kamarera, Stewie Wonder, Beyonce, Andra, Celia, David Deejay, Dj Sky, Elena, GeoDaSilva. daca stau sa-i enumar pe toti.happy sunt f multi.

| loulou a răspuns:

Michael Jackson :X