| Serena_3537 a întrebat:

Hei TPU vreau cat mai multe raspunsuri : Care este cantaretul vostru preferat? Cine are acelasi cantaret preferat ca mine primeste funda. Dar tot vreau multe multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| antantonio88 a răspuns:

Florencia bertotti, akon, enrique inglesias, pitbull, star child, narcotic sound ft christian d, dj sava, raluka connect-r, puya, alex velea, zi-mi care ti-a(u) placut

7 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Choi Siwon(SuperJunior)
Alexander Lee Eusebio (ex U-Kiss)
Jessica Jung (GirlsGeneration)
Taeyeon (GirlsGeneration)
BoA
G.na
G-Dragon
T.O.P
Jay Park etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cedry2k

| Ana_5069 a răspuns:

Ombladon love struck

| Serena_3537 explică:

Da multumes pentru raspunsuri insa vad ca inca nimeni are are acelasi canteret preferat ca mine.

| alexandra_9961 a răspuns:

Jay sean!

| Serena_3537 explică:

Pitbull ai ghicit antonio88

| KaterineK a răspuns:

Enrique Inglesias