| cosmin0762298981 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce este acela un orgasm fac sex cu diferite fete dar nu imi dau seama cand vine si ce este, explicatim si mie putin despre orgasmul asta? cand vine cum este etc?

7 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Orgasmul este atunci cand stai deasupra fetei, si de pe cer cade o stea, repede iti pui o dorinta, uite anume acel moment se numeste orgasm laughing

| sweety_9492 a răspuns:

Orgasmul este atunci cind ejaculezi...cum sa vina lichid vine cind te simti tu mai bine cu persoana drega iar daca ti dai drumul in,, ea,, e fff probabil sa devii si taticwinking

| oana23madrid a răspuns:

Dupa parerea mea orgasmul este ceva plutitor, nu stiu cati ani ai nu te supara? experimenteaza mai mult ca sa afli in final si da-mi raspunsul daca poti...

| maybetoday a răspuns:

Http://www.itips.ro/......v1982.html

poate gasesti ceva folositor
:) am simtit dar nu pot explica cred ca daca ai simti tot n-ai putea explica...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija sa nu ajungi la el...ca MUSCA! laughing)) glumeam... e un fel de "ejaculare" a fetelor atunci cand au ajuns la momentul de excitare maximalaughing))