| Azkadella a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste prescurtari sau porecle de la numele meu:Adina ma mai cheama si Maria.mersi anticipat. funda:*

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Adyutza, Mia

| тecнιннιlα a răspuns:

Mary

Ady

Ynna

Dina

Aditza

Adinutza

Nu mai stiu akwm, nu`mi vin in minte la ora asta laughing.

| dreamygirl a răspuns:

Dyna sau Mary happy

| Sandy_2698 a răspuns:

Prescurtarile is naspa. gaseste-ti o porecla care sa nu aiba legatura cu numele tau, asa e mai cool in ziua de azi smug.
unele care imi plac is: Xsi, Dassi, Tenshi (inseamna inger), Danda, Aibatting eyelashes is multe si mult mai inspirate :d.

| Puffy_7720 a răspuns:

Ada, Ana, Mari, Maia, Miri, Mara thinking si nu mai stiu big grin

| Lancast a răspuns:

Didina tongue