| ananas a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste subiecte pe care le pot discuta la o prima intalnire cu o fata pe care nu o cunosc. Am ramas rau de tot in pana de idei. Thank's!

4 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

E ceva spontan.Va veni la intalnire subiectele
Intreab-o ce are de gand sa face in aceasta vara, ce ii place, etc
laud-o si tusmug

| gabriela a răspuns:

Fi tu! Nu exagera in a fi smecher ori prea cuminte. Discutia este pe cunoastere, intreaba ce ii place si ce nu sa faca? conceptia despre familie, parinti si viata, daca aveti preferinte in comun.muzica, sport, distractie etc? Important este sa fie o intalnire relaxanta si cu buna dispozitie! bafta!

| luana1 a răspuns:

Nimeni nu-ti poate spune ce sa discuti cu cineva.Lucrurile astea vin de la sine.Sunt un milion de lucruri pe care le poti aborda la prima intalnire. Daca nu o cunosti vei afla pe parcurs ce doresti sa discutati.Nu-ti mai bate capul, nu esti la examen.Doi oameni interactioneaza de la sine.

| anonima10 a răspuns:

Pai scoala, ce face ea in timpul liber, fostii prieteni, o intrebi ce-i place, calculator, mess, despre prietenii vostrii.Sunt multe dar nu imi vin in minte. Fa-i si tu niste complimente acolo.