| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi cateva idei pentru a o face sa se simta bine la prima intalnire

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii amuzant, deschis si sincer. castigai increderea prin naturalete. si spune-i ca nu esti superficial si ai ganduri serioase, ca oricum la prima intalnire ea intelege ce vrea.

11 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

In primul rand simtul umorului daca il ai prima intalnire este castigata 80 %.Sa n faci prostia sa te bagi in subiecte despre care habar nu ai(poate stie mai mult ca tine si te faci de ras) Si inca ceva, ce nimeni nu ti-a spus.SA NU FII SINCER NICIODATA LA PRIMA INTALNIRE. Ce rost are.crezi ca ea este sinceritatea intruchipata? plus ca poate sa fie prima si ultima, si sinceritatea ta a fost degeaba.Oricum.fii baiat elegant si nu scuipa pe strada big grin

Ps. Daca e la mai putin de un metru de tine, sa nu-ti aprinzi nici o tigare (daca fumezi).nu e bine sa o ¨arzi¨ de la prima intalnirewinking

| anaid a răspuns:

Daca asi fi in locul ei m`asi simti bine la prima intalnire daca ai fi direct(sarut`o), cand un baiat incepe sa ma ia cu zaharelul incep sa ma intimidez:d si mai ales sa ma plictisescyawn. Asa ca fii direct.

| Psihoyounger a răspuns:

Cu putina pregatire... totul va fi bine... incearca sa afli ce personalitate are. Daca e o fire mai romantica, atunci fi si tu romantic cu ea! Daca nu, atunci incearca sa te porti in asa fel incat tot ceea ce faci sa fie pe placul ei. NU ii promite luna de pe cer, limiteaza-te doar la ceea ce ii poti oferi. Nu incerca sa o saruti pana nu simti ca este pregatita, nu o forta si nu o intreba lucruri despre care stii ca nu ii place sa vorbeasca. Intereseaza-te ce fel de manacare ii place, ce muzica asculta. si incearca sa o multumesti prin lucrurile astea. Daca vei reusi, se va simti bine! Succes!

| Encore a răspuns:

Incerci glume vezi daca are simtu umorului
big grin

Bafta

| bubukid a răspuns:

Prima intalnire mana pe picior...

a doua inralnire mana pe picior plus pupat... laughing

| crisS a răspuns:

Incearca sa camunicati cat mai mult despre tot ce iti trece prin caphappy

| hanry a răspuns:

Pai ai trebui sati cunosti victima, ce ii place, ce flori, ce suc, ce culoare, ce fel de mancare, unde ii place sa se plimbe, si dupa aia fi tu insuti...trebuie sa mentionez ca (cacofonie) ccunostintile pe care le dentii sa le aplici...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci si sa spui sincer exact ce-ti place tie...

| ghinionist a răspuns:

Fii, TU! Fii sincer si poarta-te normal, orice alta incercare de a parea altfel, se va descoperi mai tarziu!

| kodr3anu a răspuns:

Depinde... daca stie de gluma e bine. daca nu e mai complicat.

| cikka1989 a răspuns:

1. Fii atent la ce spune.
2. Schimbati opinii despre anumite obiecte.
3. Nu uita floricica acasa. Efect garantat!
4. Ai grija cum te imbraci...prima impresie conteaza fffff mult.
5. Fii amabil, condu-o acasa.
6. Dupa ce ajunge acasa, scrie-i un sms... ceva de genul ca ti-a placut mult intilnirea... o vei da gata!
7. Be natural!

Bafta!