| Albinuța767 a întrebat:

Spuneți-mi un lucru, obiect, faptă, pe care ia-ți ascunde iubitului/iubitei. Haideți să vedem câți sunt de încredere și nu ar ascunde ceva persoanei iubite.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu as ascunde nimic, pentru ca pretuiesc sinceritatea la maxim, iar intr-o relatie serioasa si de durata, sinceritatea este prea importanta, pentru a te juca cu minciuna, sau a ascunde adevarul.

| Nemessys a răspuns:

Probleme legate de familie, chestii foarte stanjenitoare despre care ar putea sa rada, sa-si schimbe parerea despre mine sau chiar m-ar crede un ciudat. In schimb nu i-as ascunde chestii care chiar ar trebui sa stie. De exemplu... poate eu inainte de ea am avut o fosta. daca vrea as putea sa-i raspund la orice intrebare legata de asta.

| Necunoscut112 a răspuns:

Una e să îi ascunzi chestii legate de relaţia prezenta, alta e să nu îi povesteşti toate rahatuile din trecut care impovareaza cu siguranţă relaţia. O noua relaţie e un nou inceput, iar unele chestii trebuie lăsate acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AM facut prostia sa spun ceva fostei prietene care am regretat foarte mult dupa. Acel ceva il ascund acum fata de actuala. Deci si cu beci, doar un lucru ascund, in rest mai nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici chiar asa. Poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu dam din gluma in serios ca nu at fi bine.

| Kiwibibilă a răspuns:

Un detaliu bizar despre fostul.

| Svastica a răspuns:

Nu i-as spune conceptia mea politica, faptul ca citesc carti si nici despre muzica pe care o ascult.