| Dyony01 a întrebat:

Statusuri mai nebune. dau fundita dar sa fie mai noi ca d alea vechi m-am plictisit happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

1. Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua

2. Invisible to Everyone cu iconita aia gri in stanga.

3. N-am bani de status I-am cheltuit pe avatar.

4. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

5. Eu nu sufar de nebunie.ma bucur de ea in fiecare minut.

7. Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie.

[AD]

7. Pestele care lupta impotriva curentului.moare electrocutat.

8. Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

9. A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

10. Cel mai important nu este sa stii! Mai important este sa ai telefonul celui care stie.

| KittiBăă a răspuns:

Ooolaughing
Am eu cateva
Te avertizez daca ma deranjezi.
Am propriul stil de Kung-Fu
Stilul Fuutailove struck;
DnD.Am ceva in sticla
Poate-i alcool,
Poate-i rom
Poate-i tzuica
Poate -i vin
Poate-i pipi de rechintongue;
Ia auzi.eu ti""s prieten adevarat? Da.Cu toate ca puti;
Ce vezi schimbat la mine? Uita-te atent ...mai atent...cel mai atent,scaneaza-ma, am un copillaughing;
In numele lui Trompy, ce Satana e acolo? Am gasit o sticla de Shatora Fit din 1787;
Mediocrule asta nu'i sifon se degusta nu se bea de sete;
Te rog dulce ca o savarina,da-mi un pahar de berehappy;
Alcolule anonim, nu mai scap de tinesad
Tu stii de ce beau eu? De ciuda.Mie mii ciuda ca is altii fericiti;
Hoo! Jane"s English No! Ablas romana?;
Vezi cioara aia? Cand pun ochii in luneta curat tot de pe planeta.;
Prietene noi nu furam cand ni-e greu ne adaptamhappy;
Ce satana mea ii Mega-Mucu ásta?;
Sá ne gandim logic. poate-í un intelectual, poate-s 2 intelectuali.;
Ce-í acolo? Poate -í ciucafonu lui Lady Gogulaughing;
Simte-mí furia! Imediat, stai sa imi fac un ceaítongue;

| mjr2011 a răspuns:

Sunt un zombie impuscat
creierul mi l-am mancat
cu dracu' m-am aliat
sa mor eu m-ai deranjat
Dnd ti-am explicat
Tu tot nu m-ai lasat
AL naibii esti retardat