| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog niste statusuri interesante, mai noi happy ca m-am plictisit de cele vechi straight face Fundita:*

Răspuns Câştigător
| madalinboy a răspuns:

*" Azi ´ open your`º eyes;;] ´, ºexact ca`nº filme ´. Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº poti ´ sa vezi ´ pe 0ricineº
*Fotografiez sclipiri de pleoape, creez album pictat de noapte.Imi dai sperante ca va fi bine, imi dai sperante ca te am pe tine.
*Ai cam uitat de fel ce`nseAmna siguranta si respect.Ai luat`o pe un drum ce momentan crezi ca`i perfect.
*Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri. Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri.
*Cioburi cazute si crapaturi tot mai multe. Sanse scazute sa mai fie cineva sa asculte.
*Orice s-ar intampla să nu iti fie teamă, ascultă-ti inima si fă ce te indeamnă!;
*Si-ar fi mai simplu si mult mai usor...sa nu-ti mai pese uneori?
*Zambeste, da play si porneste. Zambeste si arata-le ca nu iti pasa.
*Azi plang maine poatee rad,nimic nu`I un capat de tara,indifferent de anotimp tineretea e o vacanta de vara`
*Sunt poveşti,sunt cuvinte, sunt multe, şi multe clipe.Sunt versuri, sunt filme.In care te regăseşti tu,pe tine
*Maine va fi frumos, mai va fi mult mai bine, azi … e doar azi…
*Încercând sa visez imposibilul.
*Sunt ceea ce sunt, Sunt ceea ce simt, Nu am de ce sa mint...Ce ar mai fi de spus? Ca sa ma privesti cu aceeasi ochi?
*Am crescut!`Am lasat in urma` un trecut! si-acum, cu capu` sus, pot spune ca am ajuns unde am vrut!`:-x
sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| LeeHyoWook a răspuns:

- Sange la tava.thumbs down
-Nu ma lua cu abureli, tot 0 ramai.
-Nu vreau,nu pot, nu imi pasa, nu ma intereseaza, nu conteaza.
-Fa-te Scurm, Fa-Te Praf.
-Pleaca, sterge-o, pa, adio, la revedere, ciao, bye -bye, dispari, intinde-o, zboasa, evaporeaza-te.
-Nu exista drog mai tare decat sexu, am incercat si ecstazy si LSD, si restul.
-Scuza-ma ca esti in urma mea.
-Ce prieteni, numai buni de ignorat.
-Nu ma presa, doar timpu poate fi presat si scurs.
-Ai realizat intr-un an ce am realizat eu intr-o ora.raised eyebrows
-Esti patetic, penibil, facete-ai praf.thumbs down.
-Ignora-am, eu oricum te-am ignorat.
-Nu te mai enerva, nu te mai interesa de ce fac si ce zic, e doar viata mea, stiu ca nu iti convie, hai pa.thumbs down. ( funda? ) :*

| ghiCIne a răspuns:

Christmas is around the corner...
Nu avem dreptul de a consuma fericire fara a o produce.
Fericire dubla: un zgârcit isi numara banii in fata oglinzii.