| elasexygagica a întrebat:

Stelaaaaaa cer renumararea voturilor angry cum sa nu fie Bacemi utilizatorul anului? angry

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

Incearca la anul. Sigur va castiga laughing

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ceri renumararea voturilor
Ce mama naibii. din 230 si ceva sau cate nominalizari a avut NOname si Bacemi 97 sau cate a avut crezi ca 180 de voturi sunt puse degeaba sau ce? Asta e rezulatatul.Si mie mi-e ciuda da aia e acum.Nu avem ce face

| Hmmmm a răspuns:

Da-o dracu de utilizator al anului.cred ca tu ai alte probleme mult mai importante acum

| Hombre a răspuns:

Stai cuminte, vad ca esti rosie si esti in calduri, vin la tata sa te racoreasca lasa dracului voturile ca nici nu stii ce pierzi.

Răspuns utilizator avertizat
| Raresik a răspuns:

Chiar incearca la anul laughing

ma bucur ca NOname a castigattt :X

| BloodMagickNecromance a răspuns:

O_o. De ce e intrebarea asta la ''Dragoeste & Sex''?!?!?! Apropo, nu-i poti vorbi adimnului asa. Ma intreb de ce n-ai fost suspendata pana acum? :l

| VladestepeTPU a răspuns:

Doamne, tu eşti fata aia cu întrebări penibile. Mă rog, ia'te de mână cu Silwian sau cum naibii îl cheamabatting eyelashes

| 愛日本 a răspuns:

NOname e cel mai tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ce-mi bag pe-al dracu, se poate asa ceva? uuuaaaa pdl-istiloooor! dar tu erai cu altcineva, te-ai sucit?waiting laughing

| SziceTaci a răspuns:

Cine e utilizatoru anului?