| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ca dragostea araba in tinerete,este dura?! daca ma stiti ceva despre arabi, spunet-mi, nu conteaza ce este

9 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Bine ca dragostea din tinerete nu e-n araba, acolo sa vezi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, este...Nu stiu cine si de ce ar vrea cineva sa fie cu un arab laughing Dragostea nu-i un motiv suficient de bun. Sunt foarte multe cazuri de femei maltratate la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut o colegă care era din Kuweit.

Carnea de porc,homosexualitatea, alcoolul sunt interzise ŞI pedepsite prin lege.
Unele familii se îmbracă tradiţional.
Se spală înainte să se roage şi se roagă de foarte multe ori pe zi. (Nu mai ştiu exact de câte ori, cu toate că mi-a spus).
În unele familii, printre care şi familia prietenei mele, tatăl decide cu cine se va căsători fiica şi în general se ţine cont de partea materială.

| Nicux1 a răspuns:

Eu stiu ca nu mananca porc, isi fac harem (adica de la 2 femei in sus), femeia trebuie sa respecte barbatul orice ar face(legi din astea tampite), nu se dau le fete straine, cand vine femeia/femeile de la cumparaturi trebuie sa stie ei ce au cumparat si de ce, obliga femeile sa se imbrace in haine din astea de doliu...atatea stiu si eu.

| Ho1 a răspuns (pentru Nicux1):

Acum eu sunt intre arabi, si vad cum e...
ei mananca jos(pun zeare pe podele, caci sunt foarte multi), aici sunt multe feluri de mancaruri(mie foarte tare imi plac)!
Doar aici, e o problema

| Nicux1 a răspuns (pentru Ho1):

Ce religie ai?

| Ho1 a răspuns (pentru Nicux1):

Moldovanca

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns (pentru Ho1):

Incredibil rolling on the floor)) Te-a intrebat ce religie ai nu ce nationalitate laughing

| Ho1 a răspuns (pentru Nicux1):

Ortodox