PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Stiti ce zi deosebita este azi?!

http://metropotam.ro/......377871308/

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa! Si?

| RAY a răspuns:

Da chiar este o zi deosebita ce sa spun, de ce trebuie sa fie deosebita pentru toti? pentru mine nu este

| LoveSleep a răspuns:

Ziua sexului oral când e?

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu știam, ce drăguț... happy

| WaterDrop a răspuns:

Astept cu nerabdare ziua "saruta un pitic"

| UnBroken2016 a răspuns:

Si ce o face deosebita? Oamenii isi dau limbi zilnic, nu doar in ziua de azi.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Extrema dreapta te reprezinta, esti radical in tot ce zici rolling on the floor))

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Dar nu e asa? Daca punea intrebarea unu de 12 ani mai intelegeam, pentru unu de genu e mare minune o zi ca asta dar pentru oameni normali care se saruta zilnic, e o stupizenie ziua "internationala a sarutului".

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ai dreptate, maestre!