| darts01 a întrebat:

Stiti de ce actorii porno au penisurile asa mari,adica ia cautat in toata lumea sa-i gaseasca asa dotati, sau li se face ceva?

Răspuns Câştigător
| UnBroken2016 a răspuns:

laughing Chiar crezi ca exista asa pastile? Pai mai vedeai pe aici intrebari " de ce o am de 10 cm? " sau peste tot in lume barbati care au problema cu chestia asta. Ce dracu omule. Aia au avut noroc de la mama natura, atata tot.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai doar nu o sa ia o puta trista sa ii dea bani sa si o traga cu o bunaciune

| RAY a răspuns:

Se face o preselectie unde se examineaza totul, penisul nu creste prin pastile e un mit, ei ar putea folosi ceva care sa le opreasca ejacularea atat, tipi inalti au penisul mai mare apoi si degetetul inelar

| Violleta2022 a răspuns:

Actorii de filme porn sunt selectati dupa masura cat mai mare a penisului si potenta crescuta, altfel nu ajung sa faca filme porn.

| Drimmero a răspuns:

Sunt dopati si pastilati toti, iau pastile pentru marire constanta. Aia o sa aiba probleme de inima.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Chiar si asa..noua " ne place"!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Voua ca femei.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Sunt pastilati toti. Crezi ca e la indemana oricarui copil orice pastila?rolling on the floor))) Sunt si inzestrati, dar asa cum femeile pot sa-si mareasca sanii si fundul, de ce barbatii nu si-ar mari bascula?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

ASta e si ideea. Daca chiar ar exista asa ceva, nu cred ca mai era unu pe planeta care sa se planga ca o are mica.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Exista fel si fel, se fac reclame la greu, riscul de la ele este ca ramai impotentrolling on the floor)

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Ce zic aia " 3 ani f"" modele, dupa papa puta mea ". Poate merita in mintea lor

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

E ceva de genul '' Vrei sa ramai impotent? Aveti acest produs inovator foarte ieftin si eficient''

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Chiar crezi ca exista asa pastile? Pai mai vedeai pe aici intrebari " de ce o am de 10 cm? " sau peste tot in lume barbati care au problema cu chestia asta. Ce dracu omule. Aia au avut noroc de la mama natura, atata tot.