| Alessiaioana a întrebat:

Stiti niste statusuri, cum ar fi ca el are prietena si totusi doare

Răspuns Câştigător
| anonimca54 a răspuns:

1)Ma bucur mult ca esti fericit dar ma doare enorm pentru ca nu sunt eu motivul fericirii tale.
2)Nu`suport Sa te atinga altcineva`mai aLesS sa faca asta in fata mea chiar daca nu mai`suntem impreuna nu suport sa vad pe altcineva ca te`tine de mana(
3)Va veni o data vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine niciodata numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!"
4)• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut •
Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •
5)Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva •

Sper sa te ajute.:*

2 răspunsuri:
| Lifestealer1 a răspuns:

Nu va mai prostiti ma cu statusurile astea.Nu cred ca iti convine sa stie toata lumea ca esti tu in limba dupa unu` care are prietena. Faci ce vrei tu.(in orice caz, nu o lua in nume de rau...stiu ca ai cerut doar statururi, dar eu ti-am zis ce cred)big grin

| Alessiaioana explică:

Pot fi si inventate de voi happy
(5 statusuri)