| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun site de matrimoniale gratuit înafară de matrimoniale si cuplari? Unde mai găsesti utilizatori online?

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca pe twoo.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai e nici un site "free". Doar înregistrarea și crearea unui profil e "free". Dacă vrei să și dai mesaje, like-uri, să vezi pozele utilizatorilor, etc. trebuie să marci banu' să ai profil premium, credite, ***... de-astea. Dacă vrei free, ai FB. Sau YM! dacă îl mai folosește cineva.

| Matteo1234 a răspuns:

Cel mai ok e sa vorbesti cu ele in viata reala, nu de alta dar scapi de emotii si poate ii place de tine asa cum esti tu, nu cum te vede pe un site, nu e greu sa vorbesti cu fetele, nu musca, crede-ma, eu asa fac.

| LEVINAKE a răspuns:

Simpatie.ro