| Hottye a întrebat:

Stiu ca suna a cliseu, dar cum dau gata un tip?

Răspuns Câştigător
| Anonimul230 a răspuns:

Depinde cati ani ai, dupa mine ai exact 16, Incearca cu un dans dar incepi pur si simplu si dupa aia te duci la el si icnepi sa dansezi cu el, sau il pwpi pe gura si apoi pleci si iti ceris cuze(gen:fara intentie) si cand pleci ii faci cu ochiuwinking

6 răspunsuri:
| Arhanghel a răspuns:

Daca ai 17ani sau mai mare atunci dans erotic daca mai mik se 15 atunci un sarut pe gar sau obraz si dupa aia plecitongue

| Hottye explică (pentru Arhanghel):

Merci de raspuns dar o sa mi astept, poate gasesc sfaturi mai bune happy

| Hottye explică:

Pai,ca sa fiu sincera, caut sa il innebunesc, ca fiu explicita.

| LoOvE a răspuns (pentru Hottye):

Of Hottye asa eram si eu odata.La 14 ani vroiam sa fac ca toti baietii sa se uite dupa mine rolling on the floor. Toti sa ma placa, toti sa se uite dupa mine etc.Pana cand mi-am ales unu de 17 ani si dupa mi s-a luat de tot.Se spune ca baiatul trebuie sa faca primul pas dar cine spune de fapt? - cred ca o femeia a spus asta. Probabil daca este timid nu va actiona si ve-ti ramane la stadiul acesta.
Citeste, reciteste si invata : "Mai bine sa regreti ceva ce ai facut decat ceva ce nu ai facut si sa te intrebi cum ar fi fost daca ai fi facut acel lucru." - pe mine ma ajuta cand am dubii, sper sa te ajute si pe tine. Poate da, poate nu. Exista o singura cale de a afla si asta presupune ceva "curaj", si in schimb nu ai nimic de pierdut.
Ia incearca cateva din textele de mai jos, sunt curios care va fi efectul hee hee.
Prietena mea de la masa cealalta vrea sa stie daca iti place de mine.
Imi dai si mie o poza, ca sa stiu ce sa ii arat Mosului sa imi aduca de Craciun?
O sa ma saruti, sau trebuie sa mint in jurnal?
Vrei sa facem copii (Nu) Atunci putem sa ne antrenam?
Iti place sa dormi? (Da) Si mie... poate ne culcam impreuna vreodata
Mi-am pierdut nr de tel, poti sa mi-l dai pe al tau?
Daca nu va accepta macar va murii de ras si te va crede o fata f.glumeata care stie sa faca pe cineva sa rada.

Succes!

| Hottye explică (pentru LoOvE):

Nu e vorba de primul pas, faza e ca am pus pariu k il recuceresc pe fostul si e cam greu k i-am dat papucii pentru altul...

| LoOvE a răspuns (pentru Hottye):

A ok