| xxx_2770 a întrebat:

Stiu, este o intrebare ciudata, dar de fapt cum se realizeaza sarutul, pe scurt : CUM TE SARUTI?
astept raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| alessyca a răspuns:

Stai linistit/a. sarutul nu se invata, totul vine de la sine, fiecare saruta in felul lui doar va apropiata usor unul de celalalt si incepeti sa va sarutatitongue cum? ti-am mai zis totul vine de la sine

8 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Iti apropii buzele de cele ale partenerului/partenerei si te lasi purtat de val... happy

| Instinkt a răspuns:

Raspunsu ezste ff simplu si anume raspunsuu e ca nimeni nu-ti poate spune mai ales la primul sarut stii instinctiv ce sa faci la mine a fost simplu m-am uitat in ochii ei i-am pus mana pe gat si amandoi neam apropiat si ne-am sarutat vreo 10 sec

| asya a răspuns:

Cum te saruti? Cu gura(+limbutza)...sau in cazul eschimosilor cu nasul!

| rap4life a răspuns:

Ai nickname-ul xxx si nu stii sa sarutilaughing

| lifeForJesus a răspuns:

Incearca si ai sa vezi!

| M.T a răspuns:

Poi nu trebuie sa faci mare lucru te apropi si deschizi gurita happy apoi totul vine de la sine crede-ma si eu imi puneam asemenea intrebarihee hee
pana am observat ca este foarte simplu:*

| yanna_5323 a răspuns:

Simplu,,, iti apropii buzele de ale partenerului/ei si va sugeti buzele,,, mai faceti si un razboi intre limbi si asta e sarutul succes. pop

| gabrix a răspuns:

Sunt mai multe feluri de saruturi, cu limba, doar buze pe buze. nu iti pot explica asa. trebuie sa incerci tu. sporhee hee