| victoria_7206 a întrebat:

Sun virgina adica nu stiutiu eram probabil azi m-am vazut cu prietenul meu am doar incercat si a intrat doar putin mi-e frica foarte tare posibil inca sa mai fiu virgina?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei sa zici. A incercat sa isi introduca penisul in vaginul tau, dupa care l-a scos din cauza ca iti era frica? Sau cum? Lasa-mi un mesaj poate te pot ajuta.

pa, pa.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai esti virgina, ai avut deja contact sexual. Mult, putin, nu mai conteaza asta.

| foxi a răspuns:

De ce iti e frica? Jocul rupe cojocul, stii proverbul asta?

| andreea_9470 a răspuns:

Trebuie sa te doara putin totusi si daca zici ca a intrat doar putin atunci cred ca mai estibig grin

| amanda33 a răspuns:

Nu cred ca mai esti... himenul se afla la intrarea in vagin... cati ani ai? cum de se face ca nu stii nimic despre corpul tau? cum puteti deveni activi sexual cand nu stiti nimic despre subiectul asta? cititi si acum coolgirl?

| Adolescentul a răspuns:

Mey sincer, nu inteleg ce consideri u prin a penetrat putin, adica na putin inseamna jumate sau un sfer din degetelul mic al maini! Dar cand penetrezi cu un penis, nu poti spune putin imi este si rusine sa zic, capul penisului e destul de dezvoltat la o anumita varsta cat si vaginul tau! Putin inseamna sa nici nu penetrezi! Odata penetrat fie capul straight face Doamne fie jumate din penis este posibil sa nu mai fii virgina, e ca si cum el sar juca cu degetul in interiorul tau putin cate putin iar himenul se va rupe! Da sunt de acord ca nu la toate fetele himenul este slab si se va rupe repede insa totusi spune sincer nu a fost doar sa te dezbrace sa iti vada pasarica si u cucul lui si a zis hai sa incercam sa penetrez putin promit ca nu se intampla nmc si nu te va durea! Eu cred ca deja ai intretinut contactul sexual! placerea e mare cat si dorinta de altfel!

| VanillaBear a răspuns:

Eu cred ca inca esti virginahappyPenisul trebuie sa penetreze aproape in totalitate vaginul ca sa se poata face contactul necesar plus ca atata timp cat nu ti-a curs sange nu cred ca exista posibilitatea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmmmm oh go on

| victoria_7206 explică:

Da da m-a durut deloc eu am intzeles ca cind iti pierzi virginitatea te doare da pe mine nu m-a durut deloc...