| monykutza a întrebat:

Cat mai multe raspunsuri. Aseara prietenul meu s-a jucat putin cu mine si a incercat sa mi-o bage dar nu a reusit sa o introduca mai mult de 2 cm deoarece eu eram virgina si ma durea foarte tare.

Este posibil ca sa raman insarcinata?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, daca n-ati folosit prezervativ. Este cunoscut ca intotdeauna primul contact sexual are risc maxim de sarcina

| monykutza explică (pentru Brigaela):

Am intrat si am vazut intrebarile tale. M-am mai linistit putin. Multumesc pentru ajutor

| Didyi21 a răspuns (pentru monykutza):

Eu am lasat comentariu si pe http://www.contraboli.ro/am-ramas-insarcinata-daca/ si am primit urmatoarele raspunsuri : Salut Diana Sansele sunt incredibil de mici si implica multi factori. Eu iti zic sa stai linistita si daca va incepeti viata sexuala sa folositi prezervativul. Sanatate ceau diana, poti sta linistita ca nu ai cum sa ramai. Nu iti mai face probleme. Ai grija de tine!

| soul2soull a răspuns:

Nu sa incerce sa te excite mai tare si sa o bage toata dintr-o miscare strangi din dinti si asta este

| whoocares a răspuns:

Nu. sansele sunt nule. happy

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Virgina si sa ramai gravida?happy
am trait-o sa o aud si pe asta...

| MikyyLOL a răspuns:

Nu cum naiba sa ramai insarcinata deoarece nu tea dezvirginat...

| NumePublic_3226 a răspuns:

Băi, monykutza dragă, în primul rând înainte să-ţi începi viaţa sexuală informează-te şi tu, deoarece întrebarea asta întrece limita penibilităţii.
Cum să rămâi gravidă când El Fantastico al tău nu a reuşit să termine ceea ce a început.
Prima dată m-am gândit, băi, omule, nu am citit eu bine întrebarea sau tipul deţine o "bijuterie" de 2 cm ( gândindu-mă că e asiatic ) ori tipa, pur şi simplu, doar respiră aerul şi atât.

Şi concluzie... a doua variantă este corectă.

| Didyi21 a răspuns:

Monykutza, nu te speria. Asa am patit si eu. Intra la intrebarile mele si uita-te. Dupa ce ai vazut, sa ma anunti. Iti voi mai arata ceva. Astept raspunsul tau.

| Marin_Samson_1966 a răspuns:

Bago mai adinc si ai sa vezi cat de bine e

| danieldan123 a răspuns:

Nu cred daca esti virgina dar daca nu esti si o bata complet si iti da drumul e posibil
funda?

| Evolett a răspuns:

Nu are cum! e imposibil! Nu a apucat sa-ti faca nc.sau in orice caz nc. calumea!