| CristianMD a întrebat:

Buna TPU >- As dori sa raspunda fetele,ocazional fara misto si baietii.
Am o "mica problema" cu fetele de la mine din clasa deci nu stiu cum sa incep, de ce voua fetelor va place sa fiti "pipaite" si lovite la fund? Chiar nu inteleg faza.

Răspuns Câştigător
| Carmen100 a răspuns:

Eh...unora le place dar fac urat doar ca sa nu para usuratice.
Dar pe bune acum... daca lovesti prea tare cat sa se inroseasca sau pipai de fiecare data cand treci pe langa acea fata devine chiar enervant, intelegeti si voi ca nu'i frumos sa faci asa ceva (incep si eu ca mamaie laughing )

3 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Am o prietena care are fundul destul de mare si cand mai trec baietii pe langa ea; ii dau o palma sau ii zic ca e sexy... ei ii place si de obicei cand i se intampla asta il i-a de gat pe baiat si il saruta sau uneori ii mai atinge locul intim si apoi arata inspre gura (buze). E perversa si am auzit ca a facut sex de vreo 23 de ori doar la varsta de 14 ani...

| SweetChild1 a răspuns:

În primul rând: nu tuturor fetelor le place să fie pipăite. Mai am și eu astfel de specimene prin clasă și cred că se simt atrăgătoare în cazul ăsta. Doamne... dacă mi-ar face un băiat așa sincer îi dădeam un șut. Băieții din clasa mea mai au astfel de obiceiuri, dar numai cu fetele care stau ca tâmpele, căci cel puțin cu mine nici nu au ce discuta despre asta și apoi genului acesta de fete li se pune eticheta că sunt pudice și nu știu de glumă. Acum în situația asta sunt implicate numai fetele care au fund, forme. Celealte sunt lăsate. Eu sunt mai slabă, dar totuși nu aș lăsa să mi se întâmple asta. Referitor la ce spunea Carmen100 că ele fac urât doar că să nu pară ușuratice, are dreptate. Din câte am observat ele mai și râd uneori, dar apoi își ies din minți. Trist...

| 1Hekate1 a răspuns:

Poate la c*rve. Nu prea am vazut fete la care sa le placa.Eu sunt fata si cred ca i-as da cu ceva in cap unuia care face asa laughing. Voua va place sa,, pipaiti'' fetele de fapt