| deen10 a întrebat:

Sunt bun prieten cu o fata foarte draguta, mie imi place de ea si ei de mine.As vrea sa o sarut dar nu am curaj.Cum sa fac? HELP!

7 răspunsuri:
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Tu esti gaina sau baiat?! Uita-te pe net si pe Youtube.Com poate te documentezi si tu si vei stii ce faci.Nu e asa greu intorci putin capul, o atingi cu buzele tale si apoi incerci sa bagi limbuta :]

O zi placuta!

| doroteea a răspuns:

Gaseste un loc potrivit de ex: in parc sub un copac sau chiar in camera ta... cred ca ar fi mai placut daca ati doar voi doi si daca zici ca va placeti reciproc atunci nu cred ca o sa te refuze daca te apropii de ea si o saruti. poti sa-i dai mai intai un pupic sa vezi cum reactioneaza si dupa aia iti folosesti si limbuta laughing sau ai putea sa jucati cu mai multi prieteni invarte sticla e placut daca esti doar intre prieteni(nici eu nu m-am sarutat da' cred ca asa as vrea sa se intample) laughing bft

| silver1864 a răspuns:

Pai daca na-i curaj atunci bea 50 sau 100 de grame big grin si invit-o seara intr-un loc mai romantic ca sa inteleaga fata ca e la o intilnire in toata regula happy, creeaza si tu o atmosfera mai placuta si deja vei simti cind e sansa ta. dar cind treci la actiune pai fii si tu mai gingas nu sari cu limba in gitul ei big grin...

| AlexDK a răspuns:

Iti faci curaj, o inviti prin oras doar voi 2, iti faci curaj si ii spui, sti eu te plac foarte mult, ce zici ai vrea sa fim impreuna?!?! si de acolo vezi tu incet incet. te pui langa ea pe o banca. o ei de gatchatterboxde aprori mult de ea.si cand se uita la tine. te uiti la ea.si sti ce ai de facut happy
Sper ca te-am ajutathappy M
MULT SUCCES:* sa nu iti fie frica.nu ai nimic de pierdut, mai ales daca sti ca ea te place happy

| MarryRose a răspuns:

Sa nu crezi ca e ceva filozofie sa saruti pe cineva de care iti place.
Iesiti undeva, daca esti mai timid este preferabil la un film iar ca sa se simta bine las-o sa il aleaga ea. Prinde-o usor de mana, uita-te in ohii ei iar cand se uita si ea apropie-te incet si se va produce magia... Nu e foarte greu mai ales daca sentimentele sunt realebig grin

SUCCES!

| Ale_4001 a răspuns:

laughing deci o inviti undeva, unde crezi ca se simte comfortabil. apoi, cand nimeni nu mai zice nimic, te apropii de ea.sii de acolo faci cum simtilaughing
sper ca team ajutat.orcum...nu ai nmic de pierdut oh go on doar fi relaxat!winking

| ana_6553 a răspuns:

Pai prima oara trebueie sa o iei in brate si dupa aia cand gasesti momentul potrivit sarut-o nu mai sta