| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cls a 8 si tin mult la o colega, ea sta in spatele meu la scoala si tot imi freaca gluga laughing ( vezi Doamne o aranjeaza ) si aseara la ultima ora cand n-am fac sportul in sala si am stat afara, si. a lasat putin capul pe umarul meu, de vreo doua ori, apoi dupa o joaca cu ea, mi-am lasat mana pe umarul ei, cum as fi luat. o in brate si cand am intrebat. o pe mess daca ma place a spus " nu ma. ", Ce sa mai cred? Eu zic ca ma place... Funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| FallenAngels a răspuns:

1.Ori te place si nu vrea sa recunoasca 2.isi bate joc de tine sau 3.doar se da la tine

5 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Ma aia ca lasa capu pe umaru tau nu inseamna ca te place asta e clar te place incepe de acolo cand iti da un pupic fara motiv sau sare in bratele tale

| ALice_4674 a răspuns:

SIgur te place.Fa si tu ceva!

| MioaraParalescu a răspuns:

Iti freaca gluga?
Ar trebui sa iti frece altceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu inteleg cum poti sa intrebi asa direct pe cineva fie fata fie baiat daca ii place de tine. eu cred c-ai dat-o-n bara cu fata asta.

| eldiavolo66 a răspuns:

Pai tu o placi pe ea? daca si tu o placi spune`i si vedeti voi mai departe ce si cum big grin simplu