| babydoll_5650 a întrebat:

Sunt contra sexului oral, insa eu simt ca prietenul meu doreste mult acest lucru. Ce fac?

Răspuns Câştigător
| ιυвιтα a răspuns:

Si eu sunt contra acestui lucru!
Daca tu nu doresti sa-l faci, nu-l fa,
Atunci el trebuie sa te inteleaga daca te iubeste
Deschide o conversatie cu privire la acest subiect asa va veti da cu parerea, el trebuie sa te inteleaga!
Sa nu faci asta, doar daca te simti obligata...nu te vei simti tu bine! Trebuie sa o faci pentru ca iti doresti, daca nu vrei, asta e, dupa parerea mea cel mai bine ar fi sa nu o faci
Sper ca te-am ajutat!
Succes!

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ce să faci? Să te maturizezi!

| thereforyou a răspuns:

Just do it.

| aniriiiiii a răspuns:

Nu accepti...trebuie sa ai si tu demnitate nu? si eu sunt contrawinking

| Georgiana05 a răspuns:

Sa faci doar ce simti ca trebuie si vrei sa faci.Nu te lasa convinsa sa faci ceva ce nu vrei, nu renunta la principiile tale!

| smileforme a răspuns:

Nu ceda niciodata, daca tu esti contra nu inteleg de ce ai trece peste tine. nu merita sa faci asa ceva doar pentru ca el isi doreste mult.

| ame93 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el despre aceasta tema. poate iti da doar impresia ca-si doreste. oricum ar fi trebuie sa te respecte pe tine si deciziile tale daca te iubeste cu adevarat.

| optimistul a răspuns:

Fetele zic ca sa nul faci baieti ca da dar uite sfatul meu daca crezi cai place intreaba-l sau intaratal pe tema asta si vezi ideile lui si daca el nu-ti da linbi in p... nu ii suge nici lui p... chit pe chit pentru ca dupa ce va sarutati va aparea o mica tensiune pentru amandoi dar daca o faceti amandoi NU sal pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el iti face sex oral, tu ce ai avea de nu ai face?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrea sa faca si elwinking.
Nu ceda, asta zic eu.
Dragostea nu implica asa ceva! Ma refer la relatii cu contact sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si baietii... nu mai da'ti cu stupidu sad, e trist! Stiu! Nu mai are cine sa va faca si voua un oral amarat sad.

| EMNES7Y a răspuns:

Pai oricine incearca pana la urma, incearca si tu sa-l satisfaci.