| Lauraaxx a întrebat:

Sunt cu baiatul de care imi place dar nu simt nimic schimbat. adica, sunt aceeasi.am aceeasi stare proasta ca de obicei straight face. Nu inteleg dc sad.

Răspuns Câştigător
| yekto a răspuns:

Pentru ca doar iti place. ce ai vrea sa simti schimbat? cauta pe altcineva, INDRAGOSTESTE-TE si ai sa simti ce schimbat.
daca vrei sa obtii altceva este nevoie sa faci ceva diferit fata de ce faci de obicei

3 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Asa mi se intampla si mie.Din cauza ca nu e capabil sa ne ofere ce avem mai mult nevoie(nu ma refer la sex sau la chestii materiale)ma refer la toate lucrurile placute noua.ei au grija sa ne supere mereu,sa ne dea starea aia trista, sa ne faca sa suferim, si sa ne dea in fiecare zi cel putin un motiv de stricat buna dispozitie...De-aia

| bodysun a răspuns:

Tu ii trimiti iubire - el o primeste - dar nu trimite inapoi iubirea spre tine... din aia laughing

| Nikoooooooo a răspuns:

Sunt si eu in aceeasi situatie, sh chiar nu inmteleg de ce dar... daca mai continui asa eu incerc sa ii dau papucii chiar daca il iubesc:Xsad