| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu o fata de 2 luni, si simt ca nu ma mai vrea. De fapt totul a fost frumos la inceput, cred ca ma placea, nu stiu ce sa zic, au fost cateva zile la inceput in care ne-am sarutat mai cu pasiune pe urma simpli pupici si atat. Eu incercam mai mult insa ea se retragea.

Ea are probleme acasa cu parintii, si nu o lasa sa iasa oricum, ii impune un anumit program, insa cu mine o lasa sa iasa pana la ce ora vrem noi, nu conteaza. Familia ei ma stie de baiat cuminte si bun si ca nu vreau sa ii fac rau, ba mai mult imi da si masina tatal ei ca sa iesim impreuna. Acum am gasit in arhiva ei pe messenger un mesaj ca vorbea cu unul care il asteapta sa vina in tara, tot lui i-a spus ca sta cu mine ca sunt biletul ei de voie, sa iasa pe afara si ea, si ca nici macar nu ma poate saruta. Eu tin foarte mult la ea, si nu stiu ce sa fac sa nu sufar. As avea vreo cale sa o fac sa ma iubeasca? Voi ce sfat imi dati?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Mihai,incearca s-o scoti din viata ta,ti-o spun cu mult regret! Fata asta si cand respira MINTE!
Spui ca te-a placut la inceput.
Nu,dragul meu,nu te-a placut,era doar entuziasmata de genialitatea ei,gasise CUM sa iasa din casa,sa se distreze si sa faca tot ce vrea cu incuviintarea parintilor-in timp ce isi astepta "iubirea vietii" sa-i vina din strainatate.
Timpul a trecut,tu ai inceput sa te indragostesti si ea sa se plictiseasca.
In casa ei,probabil parintii ei ii spun cuvinte bune despre tine si te lauda,lucru care o scoate din sarite si incepe sa te antipatizeze,pentru ea nu esti decat un flets,caruia o sa-i dea papucii cand celalalt va veni!
Si le va spune parintilor ca iese cu tine si ei o vor lasa, doar au incredere si te plac!
Trezeste-te inainte sa ajungi sa o iubesti nebuneste si o vei purta in suflet toata viata! Ranile astea nu se vindeca niciodata!
Ai fi avut o sansa, daca la inceputul relatiei voastre ai fi putut s-o faci sa se indragosteasca de tine.Nu s-a intamplat lucrul asta.
Desparte-te cat mai repede poti,e spre binele tau,vorbeste si cu parintii ei sa stie ce tin sub acoperisul lor si inainteaza,nu te opri la ea!
Ceea ce ti se intampla este un cliseu vechi,este modul in care un baiat serios e folosit de o usuratica si ramane o viata nefericit!
Scopul scuza mijloacele si,avand in vedere ce face ea,greseala ta ca ai cautat in arhiva ei este neglijabila!
Te manipuleaza,te foloseste, realizeaza lucrul asta si pleaca din viata ei.
Undeva o fata cu adevarat buna, ofteaza si se intreaba unde esti!

5 răspunsuri:
| Sexualitate a răspuns:

...Ce-ar fi să stai de vorbă cu ea? Cu siguranţă ea are (bune sau mai puţin bune) mai multe răspunsuri pentru tine decât avem noi!
Iar în arhiva ei de Messenger ce-ai căutat?!

| mihaiprintu25 a răspuns (pentru Sexualitate):

Sunt constient ca am gresit, am intrat in arhiva ei de messenger, dar nu as fi aflat ce se intampla. Motivul ca nu putem inainta cu relatia m-a determinat sa o verific, faptul ca nu ne mai sarutam, si ca nu imi mai spune vorbele dulci pe care mi le spunea la inceput. Inainte cand vorbeam imi raspundea mai lung sa inteleg, acum imi raspunde cu „DA" si „NU". nu prea mai comunicam. Cestia este ca tin foarte mult la ea, si da o sa vorbesc cu ea, ea ma poate lamuri cel mai bine, dar am nevoie si de parerea altcuiva.

| EvellineDub a răspuns:

Pai,ce face ea cu tine,se foloseste genstraight face
Nu a fost frumos sa te uiti in arhiva ei,dar macar ai aflat ceva important.
Incearca sa discuti cu ea,si sa ii spui ca tu tii foarte mult la ea,si ca nu vrei sa suferi pentru ca ea nu te iubeste. Vorbeste frumos cu ea,ajut-o,fii langa ea cand are nevoie, poate doar se ataseaza mai greu de o persoana, si de-a lungul timpului va ajunge sa te iubeasca si ea.
Bafta:*

| anutsa_7929 a răspuns:

Te-as sfatui so uti asa tip de persoane stiu numai sa se foloseaca de oamenii care ii iubesc si sa primeasca placere de la aceasta.de la asa tip de persoane te poti astepta la orice.

| CLANUdulap a răspuns:

Fai o feliatie