| mihaela_9647 a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de ceva timp si deja stim totul unu despre altu, si nu mai stiu ce sa il intreb el mereu stie ce sa ma intrebe va rog ziceti-mi ce as mai putea sa il intrebhappy

3 răspunsuri:
| Shiver a răspuns:

Cu cate fete ai mai fost
La care ai tinut cel mai mult
Ai facut-o cu toate
Care a fost cea mai geloasa
Cat de mult poti sa ti la o fata
Cati nepotii/copii vrei sa ai
Cum o sa se numeasca
Bafta pup :*

| PufulethePuffy a răspuns:

Intrebari banale despre ce ii place si ce il pasioneaza, in felul acesta reusiti sa va cunoasteti si mi bine si sa va dati seama de cate aveti in comun. Oricum trebuie sa discuti cu el pentru ca o relatie se bazeaza p sinceritate si comunicare!
Succes:*!

| Laurretta a răspuns:

Asa mi se intampla si mie. nu mai stiu ce sa-i spun!sad
pai. poti incepe cu o curiozitatea de a ta, subiecte despre pasiunile lui, ce ar vrea sa-i rezeve viitorul sau pur si simplu intreaba la ce se gandeste. bafta