| Princess_1053 a întrebat:

Nu prea stim ce sa vorbim la telefon(eu si prietenul meu) de multe ori nu stim ce sa zicem si stam.As vrea sa imi ziceti ce sa il intreb sau nu stiu ceva sa discutam. Dau fundita la care ma ajuta cel mai mult:*

Răspuns Câştigător
| AnuriM13 a răspuns:

Am fost in exact acceashi situatzie! povestiti-va ce ati facut in ziua aceea, sau incearca sa il faci gelosgen "am fost azi la un magazinm si am vazut acolo un tip care semana cu nu stiu ce cantaretz care imi place mie si a fost atat de dragut, zambea precum cantaretul ala" sau ma rog...sti tu. incearca sa nu pui intrebari cu care poate raspunde doar cu "da" sau "nu"! fa-l curios; fa-l sa-si doreasca sa fie acolo cu tine in acel moment. comentati anumite emisiunisau imaginati-va cum ar fi sa fiti voi 2 singuri intr-o vacanta la amre sau la munte! puneti-va provocari mai "deochiate" care sa va starneasca rasul asu chiar sa va "incalzeasca" putinwinking sper ca te-am ajutathappy

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ar trebui sa iesiti mai des, pe urma sa iesiti cu gastile voastre de prieteni si asa sa aveti intamplari impreuna despre care sa puteti discuta.altfel nu va tine relatia.

| swet girl 22 a răspuns:

Pai vb si voi mai rar si etunci o sa ai subiect de discutie, cum ar fi:ce a facut fiecare in timpul cand nu ati vorbit! Sau vb doar seara!

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Buna si eu am aceeasi problema si sunt baiat deci nusj ce sa zic pascucatalin_94 daca afli ceva anuntama :*