| justifyme a întrebat:

Sunt cu un baiat dar nu stiu cum sa-i dau papucii. m-am indragostit nebuneste de altul. ce sa fac? help!

Răspuns Câştigător
| Claudia a răspuns:

Fi mai rece o perioada. Nu ii mai face toate poftele si nu te mai saruta cu el. Cand o sa te intrebe de ce faci asa spune`i ca nu mai simti nimic si ca nu are rost sa continuati. Spune`i ca la`i placut mult doar ca pur si simplu s-a terminat thinking Acum depinde de el daca e destul de matur sa inteleaga asta. Si cat despre tipul de care esti indragostita, asigura`te ca si el te place la fel de mult :p si nu te combina cu el imediat, fostul tau prieten o sa se simta cu un *** oh go on, si va prinde ura pe amandoi. Mai asteapta dupa despartire tongue.

4 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi cel mai simplu spunandu-i adevarul! funda?

| Alycaaaa a răspuns:

Ii sp ca nu mai merge si gata ai terminato.

| Lexiiii a răspuns:

Pur si simplu ii zici ca nu vrei sa renunti la papuci tai ca sunt prea faini asa ca renunti la el laughing.
Sau vb frumos cu el si explica-i situatia, spune-i ca ramaneti prieteni foarte buni.
baftabatting eyelashes

| Vasale_9635 a răspuns:

Bai cel mai simplu ii spui direct.``uite cum sta treaba m-am F.u...t cu respectivul baiat `` si nu trebuie sai dai u papuci tii da el tie